İngiltere, Amerika, Kanada ve İrlanda Vize Danışmanlık / Yurt Dışı Eğitim Hizmetleri

Amerika Vizeleri Genel Bilgi

Amerikan vizesi alırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus mülakatlardır. Diğer ülkelerden farklı olarak ABD mülakat sonucuna göre vize verip vermeme kararı almaktadır. Kısacası başvurunuzla alakalı olan en son kararı mülakat sonucu ciddi oranda etkilemektedir. Mülakat öncesinde doldurmuş olduğunuz başvuru belgesi de kararı etkiler fakat mülakat direkt olarak bu kararda en etkili noktalardan birisidir. Amerikan vizeleri için mülakatlar en önemli eylemlerdir dememiz mümkün olacaktır. Firma olarak sizler için hazırladığımız başvuru formlarında gerekli olan bütün bilgilerin girişi yapılmakta ve başvuru sonuçlarınızı olumlu anlamda etkileyecek her detay bu formlara eklenmektedir. Böylece mülakatta vize memuru ile görüştüğünüz zamanda artı puanınız olacaktır. Firma olarak aynı zamanda sizlere mülakatta nasıl cevaplar vereceğinize dair bilgilendirmelerde bulunarak onay alma şansınızı da arttırmaktayız.

Amerika vizesi için tüm başvurular İstanbul Başkonsolosluğu ya da Ankara Büyükelçiliği’ne yapılmaktadır. Mülakat için bu 2 merkezden birinden randevu alınmaktadır. Yine diğer ülkelerin aksine başvurularda kişiler direkt olarak bu merkezlere gitmekte ve sonuçlar da mülakattan hemen sonra belli olmaktadır. Genellikle 10 gün içerisinde randevu alınabilmektedir. Bu süreç yoğunluğa göre değişim gösterebilir. Randevu gününde başvuru sonuçları vize memuru tarafından sizlere bildirilmektedir. Bununla beraber eğer sonuç olumlu ise pasaportlar da başvuru yapan kişiye PTT aracılığı ile gönderilir. Eğer sizler de Amerikan vizesi konusunda yardım almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere bu konuda en iyi desteği vereceğimizi temin ediyoruz.

    Ücretsiz Vize Bilgi Alma Formu

    Vize Uzmanlarımızdan Detaylı Bilgi Almak İster misiniz?

    Yurtdışı vize başvurularınızla alakalı detaylı bilgi edinmek ve vize süreçlerinizin firmamız tarafından takip edilmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    Bize Ulaşın