İngiltere, Amerika, Kanada ve İrlanda Vize Danışmanlık / Yurt Dışı Eğitim Hizmetleri

İngiltere Vizeleri Genel Bilgi

İngiltere’ye seyahat amacına bağlı olarak başvuru yapılabilecek birçok farklı türde vize başvurusu bulunmaktadır. Sitemizde bu başvuru çeşitlerine dair birçok detaylı bilgi bulunmaktadır. Eğer İngiltere’ye gitmek için vize başvurusunda bulunacaksanız, öncelikle doğru başvuru türünü ve doğru başvuru süresini seçmeniz gerekmektedir. Bu başvuru türlerine göre istenen belgeler ve bilgilerin de kesinlikle eksiksiz ve doğru beyanlar içermesi şarttır. Aksi takdirde vize başvurusu kabul edilmeyecektir. İngiltere vize başvurusu genellikle Teleperformance isimli ofislerinden gerçekleştirilmektedir. Türkiye’de bu 7 farklı kentte bu ofis yer almaktadır. Tüm başvurular, İstanbul İngiltere Başkonsolosluğu’nda yer alan memurlar tarafından detaylı bir biçimde incelenmektedir. Bu incelemeler yapılırken İngiltere Göçmenlik Kanunu esas alınmakta ve evrakların tercümeleri de istenmektedir. Bazı durumlarda istisnai incelemeler de yapılmaktadır. Örneğin Tier-4 tipi öğrenci vizesi başvurusunda, Ankara Antlaşması başvurularında mülakatlar yapılabilmektedir. Diğer başvurularda ise vize memurları, online başvuru bilgilerini ve evraklarınızı inceleyerek karar vermektedir.

Bilgiler ve Belgeler Eksiksiz Olmalıdır

İngiltere vize başvurusu yaparken, tüm bilgi ve belgeler eksiksiz olmalıdır. Bununla beraber evrakların tercümeleri de ibraz edilmeli, başvuru formları da eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmalıdır. Çünkü bu evraklar direkt olarak başvuru sonuçlarını etkilemektedir. Bazen İngiltere vizesi almanın oldukça zor olduğu dile getirilmektedir. Fakat tam tersine vize almak kolaydır. Birçok insanın vize başvurularında ret yemesinin sebebi başvuru sürecini doğru yönetememesinden kaynaklanmaktadır. Eğer bu süreç doğru bir biçimde gerçekleştirilirse başvuruya onay gelmesi basittir. Bu nedenle genellikle başvuru süreçlerinde danışmanlık hizmeti alınması şiddetle önerilmektedir.

Firmamız aracılığı ile yapacağınız başvurularda, vize danışmanlarımız size eksiksiz ve doğru bir biçimde danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Tüm çalışanlarımız İngiltere Göçmenlik Kanunları ve Mevzuatı anlamında yetkindir ve sizi doğru yönlendirir. Başvurularınız uzman ekibimiz tarafından uygun fiyatlarla eksiksiz ve doğru bir biçimde hazırlanmaktadır. Başvuru yapıldıktan sonraki süreç ise yine firmamız tarafından takibe alınmakta ve sonuçlar tarafınıza ulaştırılmaktadır.

    Ücretsiz Vize Bilgi Alma Formu

    Vize Uzmanlarımızdan Detaylı Bilgi Almak İster misiniz?

    Yurtdışı vize başvurularınızla alakalı detaylı bilgi edinmek ve vize süreçlerinizin firmamız tarafından takip edilmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    Bize Ulaşın