İngiltere, Amerika, Kanada ve İrlanda Vize Danışmanlık / Yurt Dışı Eğitim Hizmetleri

Partnerler için Yerleşim Vizesi Başvuruları

Partnerler İngiltere yerleşim vizeleri, İngiltere’de yerleşik olarak yaşayan partnerinizle hayatınıza İngiltere’de devam etmek istiyorsanız başvurmanız gereken vize türüdür. Bu başvuruyu yapabilmek için, son 3 yılın 2’sinde aynı adreste ikamet etmiş olmanız gerekmektedir. Yine aynı şekilde bu vizeye başvuru yaparken, iki yıl yaşadıktan sonra, 3 ay içerisinde bu başvuruyu yapmanız gerekir. Partnerinizle iki yıl beraber yaşadığınızı, başvuru yaparken evraklarla ispatlamak zorunda olduğunuzu da önemle belirtelim.

Şartlar

Partnerler İngiltere Yerleşim Vizeleri şartları, evlilik vizesi şartlarıyla benzerlik göstermektedir. İlişkinin gerçek olması, maddi açıdan İngiltere’de yaşayabilecek durumda olunması ve çiftlerden en az birinin geçerli seviyede İngilizce biliyor olması, vize başvurularından son derece önemlidir.

Firmamız tarafından gerekli evrakların listesi size sunulacaktır. Vize başvurunuzun olumlu sonuçlanabilmesi için bu evrakların doğru bir şekilde doldurulması son derece önemlidir.

    Ücretsiz Vize Bilgi Alma Formu

    Vize Uzmanlarımızdan Detaylı Bilgi Almak İster misiniz?

    Yurtdışı vize başvurularınızla alakalı detaylı bilgi edinmek ve vize süreçlerinizin firmamız tarafından takip edilmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    Bize Ulaşın