İngiltere, Amerika, Kanada ve İrlanda Vize Danışmanlık / Yurt Dışı Eğitim Hizmetleri

Çocuklar İngiltere Yerleşim Vizeleri

Çocuk doğduğu zaman, ebeveynlerden bir tanesi İngiltere vatandaşı değilse, çocukların da İngiltere’de vize başvurusu yapması gerekmektedir. Çocuklar İngiltere yerleşim vizeleri şartları, evli çiftlerin yapmış olduğu vize başvuruları ile büyük benzerlik göstermektedir.

Şartlar

Çocuklar İngiltere yerleşim vizeleri bir takım şartlara tabidir. Vize için, ebeveynlerin oturdukları konutun çocukların yaşamasına elverişli olması gerekmektedir. Çocuklar, yetişkinlere nazaran dil şartından muaf durumdadırlar.

Anne ve babanın ayrı ülkelerde olması çocukların yapacakları başvuruda önemlidir. Baba İngiltere’de yaşıyor, anne ve çocuk birlikte başvuru yapıyorsa bu bir sorun teşkil etmez. Ancak anne Türkiye’de kalacaksa bu problem olabilir. Zira çocuğun anne ile kalmamasının sebebi araştırılacaktır. Annenin çocuğa bakamayacak olmasının geçerli bir sebebi olmak zorundadır. Yani annenin, çocuğa bakamayacak güçte olması, çocuğa bakma yükümlülüğünün tamamen İngiltere’de ikamet eden babada olması gerekmektedir.

Vize başvurusu için gerekli olan evrakların listesi, firmamız tarafından sizlere teslim edilecektir. Bir hata olmaması adında doldurulacak olan evraklar uzmanlarımız tarafından gözden geçirilecek ve hatasız bir başvuru olması sağlanacaktır

    Ücretsiz Vize Bilgi Alma Formu

    Vize Uzmanlarımızdan Detaylı Bilgi Almak İster misiniz?

    Yurtdışı vize başvurularınızla alakalı detaylı bilgi edinmek ve vize süreçlerinizin firmamız tarafından takip edilmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    Bize Ulaşın