İngiltere, Amerika, Kanada ve İrlanda Vize Danışmanlık / Yurt Dışı Eğitim Hizmetleri

Kanada Turist Vizesi

Kanada ziyaret vizeleri, iş ziyaretleri, turistik ziyaretler ya da orada yaşayan aile bireylerini ziyaret etmek gibi çeşitli amaçlarla verilebilmektedir. Bu vize türü genellikle ortalama 5 yıllık verilmektedir. Bazı durumlarda bu sürede değişim de yaşanabilir. Kanada ziyaret vizeleri başvurularında da de diğer ülkelerde olduğu gibi dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.

 • Vize memuru başvuran kişinin Türkiye’deki bağlarını kontrol eder. Bu kapsamda sorular sorar ve kişinin Kanada’dan ayrılıp ayrılmama isteğini öğrenmeye çalışır. Bu noktada başvuran kişinin vereceği yanıtlar onay sürecini doğrudan etkilemektedir.
 • Başvuru sahibi emekliyse emekli maaşı ve mal varlığı vize sürecinde en önemli etkendir.
 • Öğrenciyse not ortalaması ve eğitimine devam edip etmediğine dair belge sunulması gerekir.
 • Çalışıyorsa iş yeri bilgileri ve ispatlanabilir geliri mutlaka vize memuruna ibraz edilmelidir.

Bununla beraber vize memuru kişinin bu ziyaretin altından maddi anlamda kalkıp kalkamayacağını öğrenmek ister. Hal böyle olunca kişinin ispatlanabilir geliri ve mal varlığı başvuru sürecinde büyük önem taşır. Keza kişinin daha önce Kanada’ya gidip gitmediği, vize süresini aşıp aşmadığı, göçmenlik kurallarına uyup uymadığı da başvuru sürecini doğrudan etkileyen noktalardandır.

Bizler de firma olarak sizlere danışmanlık anlamında kaliteli bir hizmet sunuyor ve Kanada vizesi için onay sürecinizi hızlandırıyor / basitleştiriyoruz. Sizler için niyet mektubu hazırlıyor bu konuda profesyonel ekibimizle size yardımcı oluyoruz. Bizden danışmanlık hizmeti alarak, vize başvurunuzun olumlu sonuçlanmasına direkt olarak etki edebilirsiniz.

  Ücretsiz Vize Bilgi Alma Formu

  Vize Uzmanlarımızdan Detaylı Bilgi Almak İster misiniz?

  Yurtdışı vize başvurularınızla alakalı detaylı bilgi edinmek ve vize süreçlerinizin firmamız tarafından takip edilmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Bize Ulaşın