İngiltere, Amerika, Kanada ve İrlanda Vize Danışmanlık / Yurt Dışı Eğitim Hizmetleri

İrlanda Vizeleri Genel Bilgi

İrlanda vizesi, ülke Schengen’e tabi olmadığı için ayrıca başvurulması gereken bir vize çeşididir. İrlanda’ya çeşitli sebeplerle ziyaret düzenlemek isteyen herkes mutlaka bu vizeye başvurmalıdır. İrlanda vizesine başvuru sırasında sunulacak olan tüm evraklar, niyet mektubu, başvuru formları vize memuru tarafından değerlendirilmekte ve direkt olarak sonuca etki etmektedir. İrlanda vizesinde başvuru sahibi ile ayrıca mülakat yapılmamaktadır bu nedenle de başvuru formları ve belgeleri büyük önem taşır. Kısacası bu evraklar başvuru sürecine direkt olarak etki etmektedir. Bu nedenle de profesyonel bir destek almak şarttır. Vize memuru başvuruyu değerlendirirken belirli kriterlere önem vermektedir. Bu kriterler de başvuru belgelerinde, niyet mektubunda ve formda yer alan bilgilerdedir. Bu sebeple mutlaka bu evrakların tamamının düzgün ve doğru bir biçimde hazırlanması gerekmektedir.

BAŞVURULAR NEREYE YAPILIR?

İrlanda vize başvuruları, Gaziantep, Ankara, İzmir ve İstanbul’da yer alan vize başvuru merkezlerinde yapılabilmektedir. Bu başvuruların tamamı daha sonra Ankara’da yer alan İrlanda Büyükelçiliği’nde değerlendirmeye alınmaktadır. Başvuru sırasında kişilerin direkt olarak merkeze gitmesine gerek yoktur bu nedenle firmamız sizin adınıza tüm süreci takip edebilmektedir. Başvurudan sonuca kadar tüm süreçte sizin yanınızda olan firmamız onay sürecini de kolaylaştırmaktadır. Yapmanız gereken tek şey bize gerekli olan tüm evrakları ulaştırmak ve daha sonra tarafımızdan bilgi beklemek olacaktır.

İrlanda başvuruları genellikle maksimum 15 gün içerisinde sonuca ulaşmaktadır. Bazı dönemlerde yoğunluğa bağlı olarak bu süreç uzayabilir. İrlanda vizesi için diğer ülkelerin aksine seyahat sağlık sigortası da yapılmaktadır firmamız bu işlemi de sizin adınıza halleder. Eğer profesyonel bir vize danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

    Ücretsiz Vize Bilgi Alma Formu

    Vize Uzmanlarımızdan Detaylı Bilgi Almak İster misiniz?

    Yurtdışı vize başvurularınızla alakalı detaylı bilgi edinmek ve vize süreçlerinizin firmamız tarafından takip edilmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    Bize Ulaşın