İngiltere, Amerika, Kanada ve İrlanda Vize Danışmanlık / Yurt Dışı Eğitim Hizmetleri

İrlanda Turist Vizesi

İrlanda’ya aile bireylerini ziyaret yahut turistik amaçlı ziyaret düzenlemek isteyenler bu vizeye başvurmalıdır. Bu ziyaret vizeleri genellikle 90 günlük verilmektedir. Aynı zamanda başvuru esnasında tek ya da çok girişli olarak seçim yapılabilmektedir.

Bu başvurularda dikkat edilmesi gereken noktalar şunlardır: İrlanda vize memuru, başvuru sahibinin İrlanda’dan ayrılma niyetini öğrenme amacıyla Türkiye’deki bağlarını sorgulamaktadır. Bu kapsamda;

 • Başvuru sahibi öğrenci ise Türkiye’deki not ortalaması ve akademik çalışmalarının bildirilmesi
 • Eğer kişi çalışıyorsa çalıştığı iş yerinde ne kadar süredir çalıştığı ve ispatlanabilir gelirini bildirmesi
 • Emeklilerin emekli maaşını ve mal varlığını bildirmesi gerekmektedir.

Vize memurunun bir diğer dikkat ettiği konuda kişinin bu ziyareti karşılayacak maddi durumunun olup olmadığıdır. Bu nedenle mal varlığı, gelir ve birikim hesapları bu noktada büyük önem taşımaktadır. Bu başvuruda vize memuru en az 6 aylık banka hesap hareketlerini görmek ister.

Eğer sizler de İrlanda başvurusu konusunda profesyonel bir hizmete ihtiyaç duyuyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Sizlere İrlanda ziyaret vizesi konusunda destek sunarak, vize onayınızı da hızlandırmaktayız.

  Ücretsiz Vize Bilgi Alma Formu

  Vize Uzmanlarımızdan Detaylı Bilgi Almak İster misiniz?

  Yurtdışı vize başvurularınızla alakalı detaylı bilgi edinmek ve vize süreçlerinizin firmamız tarafından takip edilmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Bize Ulaşın